Velikost textu:   A    A    A

O klubu

Organizujeme léty prověřené akce jako je plavání a cvičení  pro zdravotně postižené, odborné přednášky se zdravotní tématikou, ale i vzdělávací přednášky, společenská setkání ke Dni matek, ke Dni zdravotně postižených,ke Dni seniorů.
Od roku 2012 pořádáme každoročně  turnaj v petanque o seniory a osoby se zdravotním postižením v seniorském věku, letos  bude třetí ročník a  máme za sebou 2 ročník  kuželkového  turnaje.
Pořádáme nejrůznější   přednášky motivující  ke zdravému životnímu stylu, ať již způsobem stravy, tak  nabídkou  volnočasových aktivit.
Jsme partnery Zdravého města Strakonice a aktivně se  zapojujeme  v rámci Dnů zdraví  naším Pochodem  pro zdraví a Plaváním  ke zdraví.
Všechny   tyto aktivity by nebylo možné realizovat, nebýt obrovského nadšení našich dobrovolníků.
Od roku 2009 také poskytujeme  přepravu osobám se zdravotním postižením speciálně upraveným automobilem Ford Tranzit, který je vybaven plošinou pro přepravu těžce  imobilních osob, upoutaných na invalidní vozík.

Jsme zapojeni do programů: Aktivní život, Národní kronika

PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA